پیام مهربانی

مشخصات بلاگ
پیام مهربانی
طبقه بندی موضوعی
آخرین مطالب
يكشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۱، ۰۸:۱۵ ق.ظ

من تو را میبینم…

من تو را میبینم…جوانا فرانسیس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

من نمی توانم … اما می ببینم که تقریباً هر زنی بچه ای بغل کرده یا اطراف او بچه هایی هستند. می بینم هرچند آنها پوششی محجوبانه دارند لیکن هنوز زیباییشان می درخشد . اما این فقط زیبایی بیرونی نیست ، که متوجه آن می شوم.

من چیزی عجیب در درون خود احساس می کنم :

غبطه می خورم…اما نمیتوانم چیزی بگویم ؛ فقط قدرت ، زیبایی، عفت  و بیش از همه رضایت و شادی تو را تحسین می کنم. آری ، عجیب است اما به ذهن من خطور می کند که تو هر چند تحت بمباران، اما از ما خوشحالتری.

 چرا که تو هنوز زندگی طبیعی یک زن را داری . شیوه ای که زنان از ابتدا همواره چنین زندگی میکردند . در غرب هم  تا دهه ۱۹۶۰ اینچنین معمول بود، تا اینکه به وسیله دشمنی مشترک بمباران شدیم.

اما ما با مهمات واقعی بمباران نشدیم ، بلکه با فساد اخلاقی و به شکلی نیرنگ آلود و زیرکانه از طریق وسوسه بمباران شدیم.
آنها به جای استفاده از بمب افکن ها و جنگنده های امریکایی ، ما را از هالیوود بمباران کردند.  آنها می خواهند بعد از آنکه از بمباران  زیرساختهای کشورهای شما فارغ شدند، شما را نیز اینگونه بمباران کنند . نمی خواهم این برای تو هم اتفاق بیافتد. تو هم احساس خفّت خواهی کرد همانطور که ما می کنیم. تو می توانی از این بمبارانها دوری کنی ، اگر لطف کنی ، و به ما که از نفوذ شیطانی آنها تلفات جدی داده ایم، گوش کنی.
برای اینکه هر چیزی که از هالیوود می بینی ، مشتی دروغ است ، تحریف است، دود و آینه ها

[اصطلاح smoke and mirrors "دود و آینه ها" در زبان انگلیسی بنابر فرهنگ لغت های انگلیسی من جمله Random House Dictionary  نیرنگی ست ماهرانه که حقایق را تیره و تار ساخته و تحریف می کند مانند استفاده شعبده باز از حقه های شعبده بازی با استفاده از ابزاری چون آینه و دود ]

آنها روابط نا مشروع را تحت عنوان سرگرمی بی ضرر جلوه می دهند ، برای اینکه هدف آنها انهدام اساس اخلاق جوامعی است که تشعشعات و امواج برنامه های سمّی شان را به آنان مخابره می کنند .

ملتمسانه از تو می خواهم سم آنها را نخوری . وقتی که از آن خوردی، هیچ پاد زهری برای آن نیست !! ممکن است نسبتاً بهبود بیابی ، اما هرگز همچون قبل نخواهی شد.  بهتر است کاملاً از این سم دوری کنی ، تا اینکه به دنبال شفا از آسیبهای که بوجود می آورد باشی .

آنها سعی دارند، با فیلم ها و نماهنگهای شهو ت انگیز ، به دروغ ما زنان امریکایی را شاد و راضی نشان دهند ، مفتخر به لباس پوشیدن چون هرزه ها و قانع بودن به نداشتن خانواده ؛ و تو را اینچنین وسوسه می کنند .

اکثر ما شاد نیستیم، به من اعتماد کن ! میلیون ها نفر از ما داروهای ضد افسردگی مصرف می کنیم ، از شغلهایمان متنفریم و شب ها به خاطر مردانی که می گفتند دوستمان دارند، ولی حریصانه از ما سوءاستفاده می کنند و میروند ، گریه می کنیم.

آنها می خواهند خانواده های شما را از بین ببرند و شما را متقاعد کنند که فرزندان کمتری داشته باشید . آنها با جلوه دادن به عنوان شکلی از بردگی ، به عنوان نفرین ، و با جلوه دادن به عنوان عقب افتادگی و اُمُلی چنین می کنند . آنها می خواهند خودت ، ارزش خودت را پایین آوری و ایمان و اعتقاداتت را از دست بدهی . آنها مانند شیطانی هستند که آدم و حوا را فریب داد ، تو فریب نخور!
برای خودت ارزش قائل باش :
من تو را به عنوان گوهر گران قیمت، طلای ناب ، یا مروارید گرانبها  می بینم، (برگرفته از انجیل متی ۱۳ :۴۵).

 همه ی زنان مرواریدهای گرانبهایی هستند، اما برخی از ما در مورد ارزش پاکدامنیمان فریب خوردیم. عیسی گفت : “آنچه مقدس است ، به سگان مدهید و مرواریدهای خود را پیش خوک وحشی نیاندازید، مبادا آنها را پایمال کنند و برگشته ، شما را بدرند.” (متی فصل ۷ عبارت ۶ )

مرواریدهای وجودیمان بسیار گرانبها هستند ، اما آنها می خواهند به ما بقبولانند که بی ارزش اند. ولی باورم کن! هیچ جایگزینی برای این نیست که بتوان در آیینه نگاه کرد و بازتاب پاکدامنی ، نجابت و عزت نفس خود را در آن دید .مُدهایی که از زیر دست خیّاطان غربی بیرون می آیند برای این طراحی می شوند که به تو بقبولاند که ارزشمندترین سرمایه تو ، جذابیت جسمی توست . اما لباسهای عفیف تو و حجاب تو درواقع پرجاذبه تر از هر مُد غربی است، برای اینکه آنها تو را به صورت اسرارآمیزی پوشانده اند و عزت نفس و اعتماد به نفس تو را جلوه می دهند .

 جاذبه های جسمانی زن باید از چشمان بی لیاقت پوشانده شود، البته این باید هدیه ای باشد از طرف تو برای مردی که تو را آنقدر دوست دارد و برایت احترام قائل است ، که با تو ازدواج می کند . و از آنجا که مردان شما مرد اند و با غیرت و دلاور ، حق آنان نیز چیزی کمتر از بهترینی که تو عرضه کنی نیست . مردان ما دیگر حتی پاکدامنی نمی خواهند، آنها دُرّ گرانبها را درک نمی کنند ؛ آنها سنگ مصنوعی پر زرق و برق را انتخاب می کنند تا آن را نیز [پس از سوءاستفاده] رها کنند!
گوهربارترین سرمایه های تو زیبایی درونی ات ، نجابتت ، و آنچیزی ست که تو را  تو کرده است. اما متوجه شدم برخی زنان مسلمان از حدود تجاوز می کنند و حتی در حین حجابشان سعی دارند تا جایی که ممکن است مانند غربی ها شوند (قسمتی از موهایشان نشان داده می شود،آرایش داشته باشند و ... ).

چرا تقلید کنید از زنانی که به خاطر عفت و پاکدامنی ازدست رفته شان پشیمان اند یا به زودی پشیمان خواهند شد؟  

 هیچ جبرانی برای آن  ازدست رفته نیست. شما الماس های بی عیب هستید. نگذارید آنها شما را بفریبند و تبدیل به سنگ بدلی شوید . زیرا که هر آنچه شما در مجلات مد و تلویزیون های غرب می بینید، دروغ است . این دام شیطان است . طلا نمای ابلهان است.

می خواهم تو را به اعماق قلبم راه دهم و سرّی را با تو در میان گذارم ؛ احیاناً اگر کنجکاوی : ارتباط نامشروع قبل از ازدواج چندان هم جالب نیست. ما بدن هایمان را به مردانی دادیم که عاشقشان بودیم ، فکر می کردیم این راهی است تا آنها نیز عاشقمان شوند و با ما ازدواج کنند، همانطوریکه همیشه در تلویزیون دیده بودیم . اما بدون امنیت ازدواج و علم قطعی به اینکه او همیشه با ما خواهد بود ، حتی لذت بخش هم نیست !! چنین است مسخرگی و وارونگی آن ، فقط یک هدر رفتن است . تو می مانی و اشکهایت
به عنوان یک زن که با زن دیگر صحبت می کند ، باور دارم که تو  این را فهمیدی برای اینکه فقط یک زن میتواند حقیقتا بفهمد در قلب زن دیگر چیست. حقیقتاً ما همه شبیه یکدیگریم علی رغم نژاد ، دین و ملیتمان ، قلب یک زن همه جا یک شکل است . ما عشق می ورزیم ، این کاری است که به بهترین وجه انجام می دهیم . ما خانواده هایمان را پرورش می دهیم، و به مردی که دوستش داریم، آرامش و قدرت می دهیم. اما ما زنان آمریکایی فریب خورده ایم در این باور که ما سعادتمند ترین هستیم چون شغل داریم، خانه هایی شخصی داریم که میتوانیم در آن تنها زندگی کنیم، و آزادی، که عشق خود را نثار هر کس که می خواهیم کنیم .
این آزادی نیست. و آن عشق نیست.

 فقط در پناهگاه امن ازدواج است که جسم و قلب یک زن می تواند ، برای عشق ورزیدن احساس امنیت کند . به چیزی کمتر از این، تن نده . ارزش ندارد. تو حتی آن را دوست نخواهی داشت و پس از آن، حتی خودت را هم کمتر دوست خواهی داشت، سپس او نیز تو را ترک خواهد کرد.

گناه هرگز فایده ای ندارد ، همیشه تو را فریب می دهد . هرچند شرافت و کرامتم را باز پس گرفته ام ، اما هنوز هیچ چیزی جای اینکه شرافتم را از اول نمی دادم ، نمی گیرد. ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان، مورد ظلم واقع شدید. اما حقیقتاً ماییم که مورد ظلم واقع شده ایم ، برده ی مدهایی هستیم که پستمان می کند ، نسبت به وزن و انداممان عُقده ای شده ایم، و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند [مسئولیت پذیر باشند]… در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است .

ما مخفیانه تو را تحسین می کنیم و به تو رشک می ورزیم ، باوجود اینکه برخی از ما آن را اقرار نمی کنیم .

خواهش می کنم به دیده تحقیر به ما نگاه نکنید یا فکر نکنید ما این چیزها را اینگونه که هست، دوست داریم .این تقصیر ما نیست. اکثر ما پدرانی نداشتیم تا وقتی نوجوان بودیم، از ما حمایت کنند چون خانواده های ما متلاشی شده اند. تو می دانی چه کسی پشت این نقشه است.
خواهران من، گول نخورید . نگذارید شما را هم بگیرند. پاک و با نجابت بمانید. ما زنان مسیحی، حقیقتاً نیاز داریم ببینیم زندگی زنان چگونه باید باشد. به تو نیاز داریم تا برای ما الگویی باشی، برای اینکه ما گمشده ایم. پاکی ات را نگه دار.به خاطر داشته باش، خمیردندان بیرون آمده را نمی شود دوباره داخل برگرداند [آب ریخته  شده را نمی توان جمع کرد]. پس با دقت از ارزشت محافظت کن!

 امیدوارم این نصیحت را با همان روحیه ای که نیت شده بود دریافت کنی : روحیه دوستی ، احترام و تحسین.با محبت از طرف خواهر مسیحیت :جواَنا فرانسیس - نویسنده و روزنامه نگار – ایالات متحده امریکا

برای مشاهده اصل نامه به زبان اصلی کلیک کنید.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۱/۱۱/۰۱
علیرضا ن

نظرات  (۲۹)

خیلییییییییییییییییی خیلیییییییییییییییییییی زیبا بود......
ببخشید! سلام یادم رفت...
ممنون که دعوتم کردی...واقعا تاثیر گذار بود...با اجازت تو کتیبه کلوبم میذارمش..البته با ذکر منبع...
یا علی(ع)
۲۵ دی ۹۱ ، ۱۹:۰۸ آزاده(راز موعود)
سلام
واقعا عالی بود خیلی نامه ی زیبایی بود. ایمدوارم هرچه بیشتر در این راه موفق باشین
ولی حیف که خیلی ها حجاب رو به چیزای بی ارزشی می فروشن.
با یه موضوع به اسم" این صدا و سیمای جمهوریه اسلامیه ایرانه؟؟؟" در خدمتتون هستم . منتظر نظرات زیباتون هستم
یا مهدی
۲۵ دی ۹۱ ، ۲۰:۰۰ حجاب بی حجاب
سلام عالی بود
سلام علیکم
اگر تکلیف ما تبدیل به عادت شود، حقیقت در آن گم خواهد شد . . شهید سید مرتضی آوینی

تبریک باد به همه ی بزرگواران حلول اول ماه ربیع الاول، التماس دعا دارم، به خانم بی بی فاطمه زهرا تبریک بگویید که ماه غم اندوه به سرامده مادر.. زیباترین گل هستی تقدیم همه ی دوستان به مناسبت این ماه خوب و نورانی، پربرکت و زیبای خداوند متعال.

خوشبخت در دنیا و سعادتمند در آخرت باشید، انشاءالله مورد عنایت و توجهات خاص آقا امام زمان (عج) قرار بگیرید، از حضور نورانی شما عزیز و گرامی تشکر و قدردانی می کنم، محتاج دعای جمله خوبانم
سلام واقعا تاثیرگذار بود
کاشکی اینایی که پیرو کارها و افراد غربی هستن این جور مطالب رو بخونن و الگو برداری کنند
خیلی خیلی سپاسگذارم
افسوس که بعضی از زنان به اصطلاح امروزی مسلمان با داشتن این ارزش ها آن ها نادیده می گیرند. مطلب زیبایی بود
دعای امام علی برای حسنین

تحویل سال قمری از زمان های بسیار دور یعنی قبل از اسلام ، در ماه محرم بوده و ربطی به اسلام و مسلمین ندارد . به بیانی واضح ؛ وقتی دین جدید (‌ اسلام ) بر جزیره العرب حاکم شد همان گاه شماری که مردم عربستان دحضرت علی (ع) در مورد امام حسن (ع) چنین دعا کردند : «اسْتَوْدِعِ اللَّهَ دِینَکَ وَ دُنْیَاکَ» دین و دنیایت را به خدا می‎سپارم ، «وَ اسْأَلْهُ خَیْرَ الْقَضَاءِ لَکَ فِی الْعَاجِلَةِ وَ الْآجِلَةِ وَ الدُّنْیَا وَ الْآخِرَة (نهج‏البلاغة، ص406) . یعنی از خدا بهترین قضای الهی تو را درباره حال و آینده ، دنیا و آخرت می‎خواهم . دعایی که برای امام حسین (ع) کرده است ، این است : «وَ اعْلَمْ أَیْ بُنَیَّ أَنَّهُ مَنْ لَانَتْ کَلِمَتُهُ وَجَبَتْ مَحَبَّتُهُ» ای فرزندم بدان هر کس گفتارش نرم باشد ، دوستی او لازم می‎آید ، این اشاره به اثر گفتار نرم است که گفتار نرم در دل‎ها اثر می‎گذارد . «وَفَّقَکَ اللَّهُ لِرُشْدِهِ» خداوند به قدرت خویش تو را در راه راستت موفق بدارد ، «وَ جَعَلَکَ مِنْ أَهْلِ طَاعَتِهِ بِقُدْرَتِهِ» و به قدرت خودش تو را از فرمان‎بردارانش قرار دهد ، «إِنَّهُ جَوَادٌ کَرِیم»(بحارالأنوار، ج74، ص241) خداوند بخشنده بزرگوار است .

بـــــــــــــ( منتظر قدم هات و نظراتت هستم )ـــــــــــــــــــــروزم
سلام علیکم...خوش آمدید...بفرمایید شماراباچه نامی لینک کنیم؟
سلام
ممنون که بهمون سرزدید شما با افتخارلینک شدید.لطفا اگه امکانش هست وب من با نام محبان مهدی لینک بفرمایید.
باتشکر
ممنون ازاینکه سرزدیدخوشحال میشم اگه بازهم سربزنید.راستی وبلاگ شماهم خیلی قشنگه
۰۱ بهمن ۹۱ ، ۱۷:۰۳ گمنام آشنا
سلام، خداقوت!!!

خدا رو شکر وبلاگ ثمین و پرباری دارید!!!

مطالب خیلی خوبی رو انتخاب کردید!

تلاش شما در راه ترویج فرهنگ دینی، بسیار ارزشمند و قابل تقدیر و ستایش است؛

اجرکم عند الله.......

خوشحال میشم به پلاک خاکی سر بزنید و اشکالات و ایراداتش رو بهم گوشزد کنید!

ضمنا وبلاگ شما با احترام و افتخار تمام لینک شد!!!

توی لحظه های آسمونیتون به یاد ما هم باشید.....شبتون نورانی...
۰۱ بهمن ۹۱ ، ۱۸:۱۶ وبلاگ بزرگ یاران امام زمان عج
آفرین
۰۴ بهمن ۹۱ ، ۲۰:۴۶ حجاب آنلاین
سلام
با مطلب " حجاب و حساسیت جنسی " بروزم
به همراه :
‼ حجاب و عصر حجر
‼ حجاب در مترو لندن
‼ نظر نیوشا ضیغمی در مورد حجاب
‼ حجاب در خنکای بهشت
‼ لحظه داشتن حجاب تنها لحظه‌ای که احساس آرامش کردم
‼ مردم فرانسه مفهوم سکس را نمی فهمند
‼ طرح جمع آوری 10 میلیون امضا برای حجاب
‼ نظر دختران ایرانی خارج نشین در مورد حجاب
و بسیاری مطالب دیگر
چشمانمان منتظر قدوم مبارکتان و نظرات زیبایتان است ...
خدانگهدار
گفتمش بر روی کاغذ عشق را تصویر کن

گفتمش نقاش را نقشی بکش از زندگی
باقلم نقش حبابی بر لب دریا کشید
گفتمش تصویری از لیلی و مجنون را بکش
عکس حیدر در کنار حضرت زهرا کشید
گفتمش بر روی کاغذ عشق را تصویر کن
در بیابان بلا تصویری از سقا کشید
گفتمش سختی و درد وآه گشته حاصله ام
گریه کرد آهی کشید و زینب کبری کشید

بـــــــــــــ( منتظر قدم هات و نظراتت هستم )ـــــــــــــــــــــروزم
گفتمش نقاش را نقشی بکش از زندگی
باقلم نقش حبابی بر لب دریا کشید
گفتمش تصویری از لیلی و مجنون را بکش
عکس حیدر در کنار حضرت زهرا کشید
گفتمش بر روی کاغذ عشق را تصویر کن
در بیابان بلا تصویری از سقا کشید
گفتمش سختی و درد وآه گشته حاصله ام
گریه کرد آهی کشید و زینب کبری کشید

بـــــــــــــ( منتظر قدم هات و نظراتت هستم )ـــــــــــــــــــــروزم
۰۵ بهمن ۹۱ ، ۰۷:۰۸ گمنام آشنا
سلام، خداقوت!

ممنون از اینکه به وبلاگ شهــــــــداء سرزدید و کامنت گذاشتید!

واقعا نامه ی زیبا و قابل تاملی بود...

اجرکم عند الله...

روز پر خیر و برکتی داشته باشید...التماس دعـــــــــــا...
۰۵ بهمن ۹۱ ، ۱۳:۵۷ حجاب آنلاین
سلام
با مطلب " حجاب و حساسیت جنسی" بروزم
به همراه :
‼ حجاب و عصر حجر
‼ حجاب در مترو لندن
‼ نظر نیوشا ضیغمی در مورد حجاب
‼ حجاب در خنکای بهشت
‼ لحظه داشتن حجاب تنها لحظه‌ای که احساس آرامش کردم
‼ مردم فرانسه مفهوم حجاب را نمی فهمند
‼ طرح جمع آوری 10 میلیون امضا برای حجاب
‼ نظر دختران ایرانی خارج نشین در مورد حجاب
و بسیاری مطالب دیگر
چشمانمان منتظر قدوم مبارکتان و نظرات زیبایتان است ...
خدانگهدار
سلام علیکم
میلاد جامع علم و عمل و عبادت، پرچم دار شاهراه ولایت علوى، حضرت امام جعفر صادق علیه السلام گرامى باد.

امام علی علیه السلام :یاد ما اهل بیت شفابخش بیماریها و ناخوشیها و درمانگر وسوسه شکّ است.

امام صادق علیه السلام فرمود: ما ولی امر خدا ، امام و خلیفه خدا و گنجینه ی علم و صندوق وحی خدا هستیم.

در راستای تبیین امامت و حقانیت اهل بیت(ع)، امام صادق(ع) طبق مدارک تاریخی شبکه گسترده ی تبلیغاتی مهمی را پایه گذاری کردند. با این همه تبلیغات مخالف که از طرف بلندگوهای رژیم اموی در همه جا انجام می گرفت، حتی نام علی بن ابیطالب(ع) به عنوان محکم ترین چهره ی اسلام در خطابه ها یاد می شد، آیا بدون یک شبکه تبلیغاتی قوی ممکن است آل علی(ع) در نقاطی دوردست چنین محبوب باشند که کسانی محض دیدار و عرضه کردن دوستی راه های دراز را بپیمایند و به حجاز و مدینه روی آورند..

به امید آن که حکومت بزرگ حضرت ولی عصر- ارواحنا له الفداء بزودی برقرار شود، خداوند متعال همه ی شما بزرگواران و عاشقان ولایتش را در رسیدن به اهداف یاری کند، از حضور نورانی شما تشکر و قدردانی می کنم، محتاج دعای جمله خوبانم
۰۶ بهمن ۹۱ ، ۱۶:۲۱ آزاده(راز موعود)
سلام
با " بدون شرح" به روز هستم
منتظر حضور سبزتون هستم
یا مهدی
دموکراسی شیعه

امام حسین (ع) و اهل بیت ایشان (ع) با آگاهی از سرنوشت حرکت شان ، نهضتی را در عالم پایه گزاری کردند که نمونه ای بعد از آن ، پس از گذشت قرن ها بوجود نیامد .
وقتی دولت های غربی صحبت از دموکراسی می کنند . کجایند که دموکراسی علی بن الحسین (ع) را ببیند . دموکراسی غیر از این است که در روز عاشورا بیش از 400 میلیون شیعه ، در کنار اهل سنت ، مسیحییت و ... به عزاداری ابا عبدالله (ع) تمام زندگی خود را کنار گذاشته و به خیابان ها می ریزند . دموکراسی غیر از این است که توریستی ترین مناطق دنیا کربلا ، کاظمین ، نجف و ... است که طبق آمار خودشان تا رتبه 7 در دست مناطق زیارتی شیعه ست . دموکراسی غیر از این است که از 10 ها کشور جهان به کربلا زائر می آید . دموکراسی غیر از این است که گاندی نهضت خود را مدیون اباعبدالله الحسین (ع) است . دموکراسی غیر از این است که روز عاشورا نیویورک ، لندن ، برلین و ... شاهد عزاداری بر اباعبدالله الحسین است . دموکراسی غیر از این است که ایران با تمام قومیت ها و مذهب ، خط قرمزی جز حسین بن علی ندارد ...
حال باز بگویید ، دموکراسی ...
حال باز بگویید انتخابات آزاد ...
ناظر انتخابات ما ، دموکراسی حسین بن علی (ع) است .

بـــــــــــــ( منتظر قدم هات و نظراتت هستم )ـــــــــــــــــــــروزم
دموکراسی شیعه

امام حسین (ع) و اهل بیت ایشان (ع) با آگاهی از سرنوشت حرکت شان ، نهضتی را در عالم پایه گزاری کردند که نمونه ای بعد از آن ، پس از گذشت قرن ها بوجود نیامد .
وقتی دولت های غربی صحبت از دموکراسی می کنند . کجایند که دموکراسی علی بن الحسین (ع) را ببیند . دموکراسی غیر از این است که در روز عاشورا بیش از 400 میلیون شیعه ، در کنار اهل سنت ، مسیحییت و ... به عزاداری ابا عبدالله (ع) تمام زندگی خود را کنار گذاشته و به خیابان ها می ریزند . دموکراسی غیر از این است که توریستی ترین مناطق دنیا کربلا ، کاظمین ، نجف و ... است که طبق آمار خودشان تا رتبه 7 در دست مناطق زیارتی شیعه ست . دموکراسی غیر از این است که از 10 ها کشور جهان به کربلا زائر می آید . دموکراسی غیر از این است که گاندی نهضت خود را مدیون اباعبدالله الحسین (ع) است . دموکراسی غیر از این است که روز عاشورا نیویورک ، لندن ، برلین و ... شاهد عزاداری بر اباعبدالله الحسین است . دموکراسی غیر از این است که ایران با تمام قومیت ها و مذهب ، خط قرمزی جز حسین بن علی ندارد ...
حال باز بگویید ، دموکراسی ...
حال باز بگویید انتخابات آزاد ...
ناظر انتخابات ما ، دموکراسی حسین بن علی (ع) است .

بـــــــــــــ( منتظر قدم هات و نظراتت هستم )ـــــــــــــــــــــروزم
سلام و عرض ادب
وبلاگ با ارزش و تاثیر گذاری دارید بهتون تبریک میگم.
خیلی از زنان و دختران در باور به اینکه حجاب محدودیت است دچار شبهه ی خطرناکی هستند و آن این است که آری! حجاب محدودیت است اما؛ برای چشمهای آلوده. نه برای فعالیت و حضور در جامعه
اگر قابل دونستید به خاطرات عشق هم سر بزنید و در صورت تمایل به تبادل لینک اطلاع دهید.یا حق
عترت آمد از آیینه ام
کیست در غار حرای سینه ام
رگ رگم پیغام احمد می دهد
سینه ام بوی محمد می دهد
میلاد پیامبر اکرم و امام صادق (ع) تهنیت باد...
سلام
میلاد پیامبر نور و رحمت , حضرت محمد مصطفی(ص) و همینطور میلاد پرنور امام جعفر صادق (ع)گرامی مبارک
عترت آمد از آیینه ام
کیست در غار حرای سینه ام
رگ رگم پیغام احمد می دهد
سینه ام بوی محمد می دهد
میلاد پیامبر اکرم و امام صادق (ع) تهنیت باد
عروج دل به از سر گذشتن است....شاید از همین روست که در عالم ناسوت سرهای ما را بین قلب و آسمان گذاشته اند
قدم بگذارید
طریقت عشق.
خسته نباشی
۰۵ اسفند ۹۱ ، ۱۷:۵۹ نغمه های انتظار
سلام
مثل تمامی مطالبتون واقعاً زیبا بود . چند وقت پیش تو مراسم حجاب و عفاف شهرمون سرداری می گفت : غربی ها بی حجابی و بی عفتی رو تجربه کردند و فهمیدن که آرامش تو حفظ بنیان خانواده و حفظ حجابه و الان دارن به حجاب روی می آرن ولی متاسفانه تو کشور ما فکر می کنیم که غربی ها تو تجربشون موفق بودند و بی حجابی وسیله ای واسه رسیدن به پیشرفته غافل از اینکه آرامش و پیشرفت و امنیت و ... تو گروه داشتن حجاب و عفافه هم واسه خانومها و هم واسه آقایون .
موفق باشید
یا حق


سلام.درسته.ممنونم.
سلامت باشید.حق نگهدارتون
۲۵ ارديبهشت ۹۲ ، ۰۰:۳۰ منهاج الحافظین
آفرین مطلب بسیار جالبی بود امیدوارم باز هم مطالبی از این دست ببینیم.

پاسخ:
پاسخ:
خداروشکر

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی